Kim jesteśmy?

Witaj w Logopedycznym Centrum Diagnozy i Terapii – Miś Mówiś!

Jesteśmy grupą specjalistów, która całościowo patrzy na Pacjenta. Łączymy wiedzę medyczną z terapeutycznym podejściem.
W naszym zespole znajdują się różni specjaliści z dziedziny logopedii oraz dziedzin pokrewnych, co pozwala na prawidłowe rozpoznanie problemu, postawienie odpowiedniej diagnozy i przeprowadzenie skutecznej terapii. Naszym celem jest jak najszybsze wyeliminowanie deficytów Pacjenta, nie zapominając o tym, że ma się On u nas czuć swobodnie.

Zawód logopedy wiąże się z ciągłą nauką i doskonaleniem swoich umiejętności. W naszym zespole znajdują się absolwenci przodujących w dziedzinie logopedii uczelni, m.in.: Warszawski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Warszawski, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej czy Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, który jest wiodącym miejscem dla rozwoju logopedii w Polsce. Nieustannie uczymy się i poszerzamy swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach, warsztatach i szkoleniach.

Do naszych gabinetów zapraszamy dzieci od pierwszych dni od narodzin, ale także dzieci w wieku przedszkolnym czy szkolnym, aż po młodzież i dorosłych, którzy borykają się z przetrwałą wadą wymowy czy nieprawidłowościami w zakresie funkcji mających swoje negatywne konsekwencje ortodontyczne.